НУ «Чернігівська політехніка»

Волонтерський центр “Довіра”

Волонтерський центр «Довіра» має 17 річну історію діяльності, в 2004 році волонтери центру здобули перемогу в двох номінаціях обласного конкурсу «Волонтер року»: за кращий соціальний проект «Дозволь своєму серцю творити добро» (допомога дітям з обмеженими можливостями в Чернігівському обласному центрі медико-соціальної реабілітації дітей), за кращу волонтерську групу.

Центр реалізував низку соціальних просвітницько-навчальних проєктів («Університет третього віку» для одиноких непрацездатних громадян та ін.). В останні роки студенти-волонтери проводять низку акцій щодо допомоги воїнам АТО, територіальним переселенцям, сім’ям військовослужбовців, які знаходяться в зоні бойових дій.

В 2020 р. Центр здобув відзнаку на Волонтерському молодіжному форумі, котрий відбувся 12 грудня 2020 р. з нагоди Дня волонтера та Дня благодійника. Кращими волонтерами року (за участь у проєктах Обласного молодіжного центру) стали здобувачі вищої освіти з спеціальністю «Соціальна робота» Юлія Самойленко, Марія Кудін, Ельвіра Гвоздь, Іван Бондалєр.

На сьогодні центр співпрацює з Чернігівським обласним молодіжним центром, територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської в місті Чернігові ради, Чернігівською громадською організацією «Єдиний волонтерський центр», Чернігівським обласним соціальним центром матері та дитини «Батьки й дитина разом».