НУ «Чернігівська політехніка»

Історії успіху наших випускників

Історія успіху нашої випускникниці Марії Кудін

Як відомо, волонтерство – це не просто надання певної допомоги, але й прояв активної громадської позиції. Саме через це більшість людей, які займаються волонтерством, не тільки надихають громаду людей, але і більш детально спостерігають за тим, що відбувається в Україні. Велике значення волонтерського руху саме у побудові демократичної європейської держави, тож маючи ресурси та активних, ініціативних людей, варто поширювати ідею волонтерства по всій території країни.

Марія Кудін стала випускницею Національного університету «Чернігівська політехніка» в 2022 році. Марія отримала димлом магістра за спеціальністю 231 «Соціальна робота».

Доєдналася до спільноти волонтерів Марія Кудін у 2017 році і з того часу активно приймає участь у заходах та акціях не тільки Студентської соціальної служби (далі – ССС), але й інших громадських організаціях м. Чернігова.

До прикладу, у 2019 році волонтери ССС за підтримки Управління освіти Чернігівської міської ради мали змогу показати «Інтерактивні вистави на тему «Стоп булінг» та «Ранні статеві стосунки» для учнів навчальних закладів м. Чернігова. Волонтери вдало відіграли учням загальноосвітніх шкіл чіткі приклади різних видів булінгу, емоцій та почуттів, які переживають як постраждалі, так і булери.

У тому ж році були проведені: акція «Чернігів – територія радості», де Марія Кудін проявила себе у якості фотографки; трохи згодом квест «Альтернатива»; «Freedom to change», практичнний семінар “Non-formal education: the power we need” ; «Школа успіху» та інші проєкти, які мають місце в історії.

В період з 08 вересня по 08 жовтня 2019 р. Марія Кудін успішно пройшла тренінг «Я – еко-ментор свого міста» в рамках проекту «Plan «B», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program. Після навчання провела лекції для понад 60 дітей на тему «Велика шкода маленьких батарейок».

В період з 20 по 21 вересня 2019 р. брала участь у Міжнародному марші за клімат в Україні та Розсаднику: міні-фестивалі кліматичного активізму , що проходили у м. Києві.  Стала учасницею  конкурсу «Кращий студент ЧНТУ – 2019» в номінації «Кращий студент – громадський діяч».

Варто додати, що Кудін Марію визнано кращою волонтеркою 2020 року в рамках Волонтерського молодіжного форуму 2020 року. У грудні цього ж року доєдналася до команди Чернігівського осередку волонтерського руху «Будуємо Україну разом», де виконує обов’язок координатора відділу та амбасадора БУРу в цілому.

У 2021 році Чернігівський обласний молодіжний центр та громадська організація «Let’s do it, Ukraine» висловили Марії Кудін щиру подяку за участь у VІI Всеукраїнському форумі взаємодії та розвитку в  Чернігівській  області у якості спікера, а також діяльність в сфері залучення молоді до волонтерства, пошуку оптимальних рішень щодо створення дієвого механізму взаємодії органів державної влади та громадськості у реалізації суспільно значущих проєктів, розвитку волонтерського руху та обміну досвідом щодо кращих практик залучення волонтерів до вирішення соціальних питань,  розвитку корпоративної соціальної відповідальності.

На весні 2022 року була вимушена залишити рідне місто, однак волонтерську діяльність не покинула.

 

Історія успіху нашої випускникниці Анфіси Уривкової

Уривкова Анфіса в 2017 році стала випускницею кафедри фізичної реабілітації Чернігівського національного технологічного університету за напрямом підготовки 0.6010203 «Здоров’я людини» галузі знань 0102 «Фізичне виховання і спорт».
У 2018 тримала ступінь магістра з фізичної терапія, ерготерапії в Сумському державному педагогічному університеті та ступінь магістра з соціальної реабілітації в Чернігівському національному технологічному університеті.
З 2020 по 2022 рр. поєднувала практичну діяльність старшим фізичним терапевтом в неврологічному відділені Чернігівської міської лікарні №4 та викладацьку на кафедрі фізичної реабілітації в Чернігівському національному технологічному університеті (Національному університеті «Чернігівська політехніка»). Додатково отримала кваліфікацію Національного тренера МКФ, що дозволяє проводити навчальні семінари для студентів та медичних працівників. Успішне додаткове оволодіння функціональним ортезуванням, нейрореабілітацією та відновленням ходи неврологічних пацієнтів дає можливість працювати з людьми після інсульту, черепно-мозкової травми та ХСМТ.