Волонтерський центр "Довіра"

Адреса:
м.Чернігів, вул.50 років ВЛКСМ 1, кім. 206, ІІ поверх
(навчальний корпус №8 Чернігівського державного технологічного  університету)

Керівник центру:
Скорик Тамара Володимирівна

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Волонтерський центр «Довіра»розпочав свою діяльність з 2001 року під керівництвом старшого викладача кафедри соціальної роботи Корольової T.I. З початку свого заснування центр мав два напрями діяльності - робота з підопічними Чернігівського обласного центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів та волонтерська діяльність в Чернігівському притулку для дітей. В 2004 році волонтерський центр «Довіра» отримав перемогу в обласному конкурсі „Волонтер року” з проектом „Дозволь своєму серцю робити добро”.

В 2011 році відбулися зміни керівництва центру «Довіра». Його очолили викладачі кафедри соціальної роботи Скорик Т.В., Лєскова Л.Ф. та Волковницька Т.М. В зв’язку з цим змінились також його структура і напрями роботи.

Напрями роботи центру:

  • Волонтерська діяльність в комунальному закладі „Позашкільний навчальний заклад „Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання" Чернігівської міської ради: волонтери проходять спеціальні тренінгові заняття, де вивчають специфіку соціальної роботи з дітьми вулиці, соціальними сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування; допомагають фахівцям проводити різнопланові заходи (розвиваючі ігри, читання книжок, організація розважальних заходів і т.і.) для дітей, що звертаються до центру.
  • Співпраця з Територіальними центрами соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад: реалізація соціального проекту «Університет третього віку», соціальна анімація та проведення благодійних акцій по збору одягу для нужденних одиноких пенсіонерів;
  • Волонтерська діяльність у центрі «Батьки і діти разом»: проведення тренінгів для молодих матерів, профілактичних заходів щодо здорового способу життя, надання допомоги молодим матерям (догляд за дитиною);
  • Підготовка та проведення благодійних акцій (виставок, ярмарок, збір коштів);
  • Підготовка та проведення благодійних концертів;
  • Розробка і проведення ігротек, конкурсів.

На сьогодні центр «Довіра» налічує більше 30 студентів.

Робота в центрі «Довіра» формує відповідальність, чуйність, толерантність. До нас може прийти кожний, хто хоче розкрити свої найкращі якості та допомогти іншим.

Не будьте байдужі! Зробіть життя інших і своє більш цікавим та наповненим! Запрошуємо всіх, хто має щире серце і хоче поділитись теплом своєї душі!

Майстер-клас з виготовлення штучних квітів в навчальному корпусі №8 ЧДТУ.

Дляучасників проекту, студентами  5 курсу магістратури соціальної роботи (Г.Г.Буднік, Я.О.Герасименко під керівництвом Скорик Т.В.) була проведена вступна лекція на тему: «Здорова і щаслива людина – це цікаве і змістовне дозвілля. Hand made і люди похилого віку».