Новини/оголошення

Курси підвищення кваліфікації

105 500x750

22-24 жовтня 2015 році на базі Чернігівського національного технологічного університету відбулись курси підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників за надзвичайно актуальною темою «Освітні інновації в сучасних вищих навчальних закладах». У програмі курсів взяли участь близько 50 професорів, доцентів провідних ВНЗ Києва, Харкова, Львова, Черкас та, звичайно, Чернігова. З вітальним словом до слухачів курсів звернувся ректор ЧНТУ, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Шкарлет С.М.

До уваги та безпосередньої участі науковців були запропоновані інтерактивні лекції з питань стратегічного управління в системі економічних знань (доц.. Кунденко А.В.), прикладних та наукових аспектів управління проектами (доц.. Дорош М.С.), нових медіа та PR в роботі викладача ( ст. викл. Пономаренко О.В), використання MOOS (доц.. Гнедіна К.В.), підвищення ефективності роботи викладача за допомогою використання новітніх освітніх технологій (доц.. Велігорський О.А.).

Неабияку зацікавленість викликали тренінги «Сучасний конкурентоспроможний університет» (доц.. Холявко Н.І., доц.. Гнедіна К.В., ст. викл. Пономаренко О.В.), «Навчання та фасилітація» (доц.. Сила Т.І.), «Робота в мікрогрупах» (доц. Децюк Т.І., доц.. Ревко О.І.).

До уваги шановних гостей та учасників були запропоновані цікава екскурсія по стародавньому Чернігову та ознайомлення з історією та здобутками ЧНТУ. Слухачі одностайно висловили побажання щодо проведення подібних заходів у недалекому майбутньому, адже специфіка викладацької праці багатогранна і постійно потребує нових методик і прийомів.

Адміністрація ЧНТУ щиро вдячна організаторам заходу: ст. викл. Пономаренко О.В., доц.. Холявко Н.І., доц. Гнедіній К.В., доц.. Дубині М.В., доц. Лисенко І.В.