Новини/оголошення

Клуб «Чернігівське надвечір`я»

Клуб «Чернігівське надвечір`я»

У Чернігові напередодні святкування дня працівника соціальної сфери 30 жовтня 2015 року за ініціативи кафедри соціально-психологічної допомоги населенню ННІ права та соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету відбулося відкриття Клубу соціально-психологічної підтримки літніх людей «Чернігівське надвечір`я».

 

466285

 

Метою роботи Клубу є покращення емоційного, психологічного та духовного стану літніх людей, налагодження взаєморозуміння між поколіннями та зміна стереотипного мислення молоді про старість. Головними завданням «Чернігівського надвечір`я» стало створення спеціального простору для зустрічей людей похилого віку зі студентською молоддю,покращення якості їхнього життя та залучення до активного дозвілля.

466292

На першу зустріч за чашкою чаю зібралися 11 чернігівців для того, щоб познайомитися, подискутувати на актуальні теми та поділитися своїм позитивним настроєм. Усі часники Клубу виявили бажання періодично влаштовувати спільні зустрічі, екскурсії, літературно-художні вечори, психологічні тренінги та навіть маленькі свята для душі. Модератори «Чернігівського надвечір`я», кандидат психологічних наук К. О. Кальницька та кандидат історичних наук С. Г. Бойченко сподіваються, що для літніх людей Клуб стане місцем, де вони зустрічатимуться, отримуватимуть необхідну допомогу, знаходитимуть нових друзів. А найголовніше – передаватимуть свій життєвий досвід студентам соціальної роботи. Всіх бажаючих запрошуємо долучитися до роботи Клубу «Чернігівське надвечір`я».