Новини/оголошення

Семен Глузман ділився досвідом зі студентами

Семен Глузман ділився досвідом зі студентами

Семен Фішелевич Глузман – дисидент, громадський діяч, президент Асоціації психіатрів України завітав 28 жовтня до технологічного університету та поспілкувався зі студентською молоддю. Діалог навколо теми «Жертви тоталітаризму: тоді й сьогодні» відбувся в рамках реалізації проекту «Соціальна інтеграція жертв націонал-соціалізму, тоталітарних режимів та інших людей літнього віку до громади міста Чернігова», що реалізовується факультетом соціальної роботи ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ за підтримки німецького фонду  «Пам'ять, відповідальність, майбутнє».

 foto 997

Леся Харченко, PR-менеджер фонду, розповіла про його місію, напрями роботи, поділилася історіями людей – жертв тоталітарних режимів.

Семен Фішелевич розповів свою історію, поділився баченням сучасного політикуму, демократії і проблем психічного здоров'я в Україні.

«Люди, які ніколи не їли виделкою і ножем, зараз тільки вчаться. Так і ми...», «Влада повинна боятися людей, а не навпаки. Тоді зміниться ситуація»- говорив Семен Глузман про наявну в Україні демократію.

Обговорили питання політичної (не)свідомості, відповідальності, особистісного вибору та зміни психічного стану людей. Студенти виявили неабияку цікавість до заходу та приймали активну участь в обговоренні.

foto 1002foto 1021

Автор: Марія Стронська