Новини/оголошення

Відбулось засідання круглого столу «Професійний діалог»

12 жовтня на кафедрі організації соціально-психологічної допомоги населенню Чернігівського національного технологічного університету у рамках святкування тижня Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій відбулось засідання круглого столу «Професійний діалог».

 У роботі взяли участь представники адміністрації інституту права та соціальних технологій, управління праці та соціального захисту населення Новозаводської ради у місті Чернігові, голови, керівники та начальники підприємств, асоціацій та громадських організацій: «Навчально-методичний центр» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, Чернігівська обласна громадська організація Спілки жінок України та Ліга ділових і професійних жінок, відділ з питань сім’ї та гендерної політики управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівський обласний та міський  центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, громадська організація Спілки жінок м. Чернігова, громадська організація «Чернігів Європейський», Чернігівська міська асоціація «Конкордія», Чернігівське  відділення Асоціації політичних психологів України, Чернігівське відділення Української асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій, Чернігівський реабілітаційний центр  з надання психолого-соціальної допомоги потерпілим учасникам АТО «Ресурс»,  практичні психологи, соціальні працівники.

 

DSC 8820   

DSC 8833 

Основні тематичні питання, розглянуті на засіданні круглого столу, стосувалися особливостей професійної діяльності державних, громадських та волонтерських організацій, пов’язаних з наданням соціальних та соціально-психологічних послуг населенню. Окрему увагу було приділено актуальним соціально-психологічним проблемам особистості у сучасному українському соціумі. Зокрема, визначено головні напрями психологічної допомоги учасникам та сім’ям учасників АТО.

IMG 2438

Засідання круглого столу не обмежилося предметними доповідями і дискусіями. У межах заходу було проведено майстер-клас на тему «Особливості  соціально-психологічної допомоги сім’ям учасників АТО», що, безумовно, не тільки викликало зацікавленість студентів і викладачів, але й стимулювало їх подальшу теоретичну і практичну роботу за нагальним соціально-психологічним напрямом.

Захід відвідали старшокласники Чернігівської загальноосвітньої спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов №1, Чернігівського колегіуму №11 Чернігівської міської ради, загальноосвітньої спеціалізованої школи фізико-математичного профілю №12 м. Чернігова. Активна участь у засіданні круглого столу учнівської і студентської молоді безумовно посприяла підвищенню рівня їх патріотичного виховання, формуванню настановлень громадянськості.

 

IMG 2450

Проведений захід також був спрямований на збагачення уявлень, знань молоді про особливості соціально-психологічної та соціальної допомоги вразливим верствам населення українського суспільства, які потребують уваги і допомоги з боку громадянського суспільства. Зустріч з фахівцями посприяла професійному зростанню тих, хто вже обрав напрям професійної діяльності «людина-людина»,  та допоміг випускникам загальноосвітніх шкіл визначитися з  вибором майбутньої  професії.

DSC 8857