Новини/оголошення

Саджати дерева задля миру або як ми висловлюємо власну позицію

11024769 1608530576058462 1454332318112763409 n

Свої думки можна виражати словесно на кухні за обідом або ж публічно і з користю для суспільства. Що обираєте саме Ви? Озеленити власне місто й підтримати заклики миру в усьому світі, пропонує Всесвітня ініціатива «Дерева Миру» (Global project of the «Trees of Peace»), яка реалізується в Чернігові. В цей день люди з різних місць планети, більш ніж в 50 країнах, саджатимуть дерева й цим самим продемонструють бажання й підтримку миру і спокою в світі. Зафіксувати цей момент можна і навіть потрібно аби пізніше в соціальних мережах ви змогли додати власні знімки на світову інтерактивну карту ngoukr.org.ua й поділитися новиною з друзями #treesofpeace.

«Сьогодні, як ніколи, людям необхідно усвідомити важливість проблем: миру, адже військові дії відбуваються не тільки в Україні; озеленення, територія зелених насаджень зменшується, у той час як кількість сміття зростає; споживацького способу життя, для того, щоб залишити мирну та чисту Землю наступним поколінням», - говорить координатор даної ініціативи в Україні, громадський діяч Ткаченко Лілія.

Чернігів приєднується до Всесвітньої ініціативи та з підтримкою Чернігівського національного технологічного університету теж висаджуватиме дерева, які символізують мир.

«В даній ініціативі ми прагнемо привернути увагу громади Чернігова до екологічних проблем й більше того показати, що наша молодь виступає за мир у всьому світі. Дану акцію ми будемо підтримувати і в майбутньому, оскільки це надасть можливість щороку привертати увагу до екологічних проблем», – говорить координатор даної ініціативи в Чернігові, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри соціальної роботи ЧНТУ Коленіченко Тетяна Іванівна.

Локалізація акції – територія Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету по вулиці 50 років ВЛКСМ, 1-а, початок 28 квітня о 14.30.

Студенти, викладачі, адміністрація Чернігівського національного технологічного університету  підтримують світову акцію та бажання людства зберегти та укріпити мирні позиції й долучаються до даної ініціативи.

Якщо Ви відчуваєте, що місце на дивані і комп’ютер вже просто потребують відпочити від Вас й прагнете зробити корисну справу – долучайтеся до даної ініціативи! Ви вільні зареєструватися за посиланням (координатори/учасники) http://goo.gl/EHSti8 або звернутися до координатора ініціативи «Дерева Миру» в Чернігові, Коленіченко Тетяни Іванівни (093-51-65-856; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Акція нагадує про минулий досвід порушення миру й наслідки для всього світу і кожної людини зокрема, наголошує на важливості сьогодення, через наші дії і рішення, які впливають на майбутнє. Так, Ви можете зробити внесок у майбутнє, який бачитиме кожного дня, адже дерево ростиме, як і важливість вашого вчинку.

 

Марія Стронська,

студентка факультету соціальної роботи ЧНТУ