Новини/оголошення

Активний відпочинок влітку як джерело енергії на весь навчальний рік

 

       Вже 9-й рік поспіль непосидюча та допитлива молодь Чернігова збирається разом на останній тиждень літа в таборі молодіжного активу «Перехрестя», який цього року був проведений в Седневі за підтримки Відділу у справах сім'ї та молоді ЧМР.

         Традиційно, табір відвідали і студенти технологічного університету факультету соціальної роботи: Мельник Владислав та Стронська Марія. Починаючи зі святкування дня Незалежності України та до 30 серпня всі учасники табору з самого ранку і до ночі були захоплені цікавими тренінгами, квестами, спорт-активностями, інтелектуальними іграми та безліччю різноманітних заходів.

         Всі теми тренінгів є досить актуальними: «Командо-творення», «Фандрейзинг», «СММ», «Безпека подорожей», «Проектний менеджмент», «Місцеве самоврядування», «Працевлаштування», тож всі успішно вдосконалювали власні знання в усіх сферах нашого життя.

         Окрім цього, всі учасники спробували себе в наданні долікарської допомоги та дізналися особливості цивільної оборони, що є дуже корисним, враховуючи ситуацію в країні. Важливо, що кожен після цієї практики вже точно знатиме як правильно зробити штучне дихання, накласти шину або ще важливіше не нашкодити.

         Не менш цікавим був спортивний «Що?Де?Коли?», що приводив в дію не тільки м’язи, але і мізки. Не тільки спортивні, але в деякій мірі і екстремальні змагання були організовані клубом екстремального відпочинку «Semargl» та «Службою оперативного порятунку «SOS», де кожен учасник міг проявити себе та наблизити команду до перемоги.

         Знайомилися не тільки між собою, але і з Седневом піч час драйвового квесту. Де мали мінімум часу та максимум незвичних завдань, тож рубали двора, доїли корову та вивчали історію назви Седнів. Після чого вже кожен учасник напевно запам’ятав всі особливості та цікаві факти.

         Кожен день був супер-активний, де були і концертні програми, авторські пісні, спортивні заходи та нічні одкровення біля свічки. Це були незабутні дні проведені поряд з новими друзями. Тож, дякуємо команді відділу у справах сім’ї та молоді міськради за організацію такого потрібного табору та можливість прийняти в ньому участь.

Марія Стронська