Новини/оголошення

НОВИНИ тиждня факультету соціальної роботи

 Понеділок

28 жовтня в Чернігівському національному технологічному університеті корпусі №8 нарешті розпочався тиждень факультету соціальної роботи. Відкриття було неординарне і вражаюче. Протягом всього дня всі охочі мали змогу прийняти участь в майстер-класі з техніки боді-арт «Розфарбуй свій день в яскраве». 

 Весь день працювало радіо «Студ ФМ». Також діяла виставка робіт клубу «ГАУДЕАМУС» і, не менш, фантастична виставка плакатів на тему «Виставка очима студентів».  

Отже, тиждень розпочався яскраво, весело та феєрично і на весь ще чекають не менш захоплюючі події! Чекайте сюрпризів.

 

Настя Нечваль

 Вівторок

 Другий день святкового тижня факультету соціальна робота був супроводжений яскравою, приємною музикою, яка створювала атмосферу свята на перервах і була реалізована радіо «СтудФМ». 

 Всі бажаючі мали змогу прийняти участь в екскурсії «Чернігів стародавній» о 12.50, яка була проведена кандидат філ. наук, доцент Т.В. Андрійчук та дізнатися багато цікавого про наше славне місто.

 Не менш цікавим був проведений в рамках університету третього віку майстер-клас з квілінгу для похилих людей в приміщені волонтерського центру «Довіра».

 Кульмінацією був круглий стіл за участі студентів магістратури «Інновації в соціальній роботі: від теорії – до практики» на якому обговорювалися нагальні питання.

Тож не баріться, приймайте участь в подіях святкового тижня нашого факультету! Та пам’ятайте, що добро зроблене вами сьогодні, повернеться подвоєне до вас завтра!

 

Марія Стронська

 

Середа

 

30 жовтня 2013 року в корпусі №8 ЧНТУ був яскраво проведений третій день факультету соціальної роботи, який збережеться в пам’яті студентів ще надовго.

З 8 до 11.00 ранку відбувалося дійство, яке всі чекали з певним трепетом в душі та сподіванням допомогти – День Донора! Під час якого кожен мав змогу стати справжнім донором та отримати цукерочку і певну винагороду в подарунок. Незважаючи на певні обмеження, бажаючих здати кров було дуже багато, що говорить про необхідність проведення таких заходів.

В лекційному залі №2 о 14.30 проходили студентські дебати «Соціальна робота як механізм досягнення сталості розвитку суспільства» на яких велася жорстока боротьба за 1 місце. В результаті чого перемогла команда з 3х осіб : Количева Оля; Піроцький Богдан та Глузд Евгеній з чим ми їх і вітаємо!

Волонтери та всі бажаючі мали змогу о 15.00 поїхати до Чернігівського геріатричного пансіонату на зустріч студентів з ветеранами війни та праці, що було успішно реалізовано.

Тож з кожним днем стає все цікавіше і цікавіше! Слідкуйте за новинами та беріть активну участь в проведенні тижня соціальної роботи!

Стронська Марія

 

Четвер

 

31 жовтня, в сповнений містики та несподіванок день, відбулася найочікуваніша подія тижня факультету соціальної роботи – урочистий концерт, присвячений Дню працівників соціальної сфери.

 На дійстві з промовою виступили ректор нашого університету – Шкарлет Сергій Миколайович та декан факультету соціальної роботи – Сила Тетяна Іванівна. Концерт видався просто вражаючим і зібрав повний зал!

 Творчі виступи для концерту також підготували : майбутня абітурієнтка Чернігівського національного технологічного університету - Катерини Юденок; групи танцювального центру «Інсайт»; солісти народного самодіяльного театру естради «Сузір’я» Українського товариства глухих - Артем Хомутовський та Наталія Ніколаєнко; учасники спортивно циркової студії «Тріумф»; подарунок у виконанні студії танцю та фітнесу «Дилема»; пісні від учасника проекту «Х-фактор» - Ігоря Хоніна; і звичайно ж студенти нашого славного університету - Ксенії Блінової, Яни Свиридовської, Марини Надточей, Юлії Здор.

 Тож всі присутні залишилися задоволені концертом та зачаровані незабутніми виступами наших студентів та гостей!

 

П’ятниця

 

Ось і підійшов до свого логічного завершення тиждень факультету соціальної роботи, який на протязі всього перебігу привносив яскраві фарби у звичайні трудові будні.

 01 листопада в корпусі №8 Чернігівського національного технологічного університету відбувся день відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів. До уваги гостей були представлені: виставка студентських об’єднань та тренінг марафон : «Ефективне спілкування»; «Розвиток творчого потенціалу»; «Емоційний інтелект»; «Конфлікт і я» в процесі чого школярі дізнались багато нового про університет та про свої здібності.

 Також в п’ятницю відбувся виїзний концерт-поздоровлення працівників територіального центру Деснянського району. А впродовж всього тижня світлі нотки задоволення привносила діяльність студентського радіо «Студ ФМ».

 Тож тиждень соціальної роботи видався яскравим, незабутнім, чаруючим впродовж якого всі мали змогу не тільки отримати естетичне задоволення, але й покращити свої знання та обговорити дискусійні питання!

 

Марія Стронська