Новини/оголошення

ЧНТУ долучився до обговорення перспектив розвитку «Smartcities»у регіоні

ЧНТУ долучився до обговорення перспектив розвитку «Smartcities»у регіоні

 

6 травня відбулася перша робоча зустріч на базі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку ЧНТУ. До університету завітали Ніжинський міський голова Лінник Анатолій Валерійович і його заступник Олійник Григорій Миколайович, а також заступники Прилуцького міського голови - Іванов Дмитро Валерійов ич і Сивенко Олександр Іванович.

Ніжин і Прилуки є містами-партнерами проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» у Чернігівській області. Відтак, громади міст мають можливість долучитися до нового конкурсу «Розумні міста» від Європейського Союзу та Програми розвитку ООН (детальніше - https://www.facebook.com/groups/824471507682571/permalink/832800526849669/).

Під час зустрічі ректор університету Шкарлет Сергій Миколайович відмітив високий фаховий потенціал університету, інноваційний характер наявних науково-технічних розробок, а також готовність до співпраці в межах  програми «Університет в житті регіону».

Ідеї мікропроектів для участі у конкурсі, їх інноваційність та реалістичність, а також орієнтованість на задоволення потреб громади стали предметом обговорення під час зустрічі. Забезпечення відкритості і прозорості місцевих бюджетів, «смарт-туризм», розробка та популяризація бренду міста, надання електронних послуг громадянам у медичній та соціальній сферах – далеко не повний перелік питань, що опинилися в центрі дискусії.

Експертами від університету виступили перший проректор Новомлинець Олег Олександрович, декан факультету електронних та інформаційних технологій Іванець Сергій Анатолійович, декан факультету соціальної роботи Сила Тетяна Іванівна, доценти Акименко Юрій Федорович, Петраков Ярослав Валерійович та Безуглий Олександр Володимирович.

Координатори проекту у Чернігівській області Подколзіна Ніна та Сила Владислав відмітили відкритість учасників та готовність до співпраці, а також продуктивність дискусії під час зустрічі.

У перспективі – залучення університету до розробки Стратегії розвитку ОСББ та Концепції сталого розвитку міст Ніжина та Прилуки. Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених фахівців – науковців і практиків, адже багаторічний досвід проекту МРГ підтверджує: «Разом – дієвіше!».

Запрошуємо звертатися з пропозиціями співпраці до координатора Ресурсного центру  – Левицької Надії (lev.nadiya@yahoo.com)

 

IMG 4396