Новини/оголошення

До 202-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

У рамках підготовки та відзначення 202-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка Чернігівський національний технологічний університет проводить Четвертий відкритий мовно-літературний конкурс, присвячений Кобзарю, «Мій Шевченко».

 

Положення про конкурс «МІЙ ШЕВЧЕНКО»

 

1. Мовно-літературний конкурс проводиться з метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої студентської молоді, розвитку її потенціалу; розкриття неосяжності Шевченкового таланту, визначення ролі великого сина українського народу; виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу; прищеплення любові та пошани до слова українського Пророка; виховання почуття національної гідності, гордості за великого патріота України.

2. Конкурс «Мій Шевченко» – це представлення студентською науковою молоддю своїх досліджень феномену Тараса Шевченка та сучасного прочитання його творчості на розгляд журі.

Конкурс проходить у таких номінаціях:

  • конкурс есе на теми: „Борітеся – поборете”, „У всякого своя доля і свій шлях широкий”, „Ну що б, здавалося, слова” тощо;
  • конкурс студентських наукових робіт.*

 

*Для участі у номінації „Конкурс наукових робіт” подаються самостійно підготовлені науково-дослідницькі роботи з проблем наукової та художньої рецепції творчості Тараса Шевченка, які є пошуковими за своїм характером, мають наукову новизну й практичну цінність.

Наукові роботи й есе виконуються українською мовою.

 

Конкурс проводиться з 25 лютого до 25 березня 2016 року.

Творчі роботи подаються на кафедру філософії та соціально-гуманітарних дисциплін (електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

 

3. У Конкурсі можуть брати участь студенти ЧНТУ.

 

Оформлення наукових робіт для участі в Конкурсі здійснюється згідно з такими вимогами:

1. Текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал - 1,5, кегль - 14, з одного боку аркуша паперу формату А 4 (210 х 297 мм), до 40 рядків на сторінку.

2. Обсяг зброшурованої конкурсної наукової роботи не повинен перевищувати 20 сторінок. Обсяг есе – до 5 сторінок.

3. Конкурсна наукова робота повинна мати титульний аркуш, зміст, вступ, виклад основного змісту дослідження, висновки, список використаної літератури.