Новини/оголошення

Відбувся науково-практичний семінар з нагоди Всесвітнього Дня філософії

26 листопада 2015 року з нагоди Всесвітнього Дня філософії на базі кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін ЧНТУ було проведено міждисциплінарний науково-практичний семінар «Філософсько-методологічні проблеми інженерно-технічної освіти в контексті євроінтеграції». Метою семінару став розвиток наукового і творчого потенціалу молодих дослідників та обговорення стану і перспектив розвою якості технічної і гуманітарної галузей знання у вищих навчальних закладах України в умовах інтеграції у європейський науково-освітній простір.

 

У роботі семінару, проведеного у конференц-залі (корпус № 1), взяли участь студенти, магістранти, аспіранти, викладачі та всі охочі до філософії.

Відкрив роботу семінару і виступив з привітальним словом завідувач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін к.і.н., доцент  Крук Олександр Іванович. Доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Шакун Наталія Валеріївна представила доповідь «Філософія як світоглядна і методологічна основа інженерно-технічної освіти». Окремі аспекти технології мудрості були розглянуті у виступі доцента кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Киселиці Світлани Володимирівни.

В рамках роботи круглого столу учасники торкались таких проблем: вища інженерна освіта в контексті інтеграції України в Європейський освітній простір, філософські основи інженерної діяльності, актуальні питання методології вищої інженерно-технічної освіти, наукової й технічної творчості, філософські та соціальні проблеми комп’ютерної революції, глобальні проблеми сучасності.

Семінар виявився цікавим, змістовним та багатим на конструктивний діалог.