Новини/оголошення

Зустріч студентів з представником навчальної програми «Молодіжний працівник»

3 листопада в ННІ права і соціальних технологій ЧНТУ відбулася зустріч студентів з представником навчальної програми «Молодіжний працівник», що запроваджується Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, старшим науковим співробітником відділу національно-патріотичного та громадського виховання Анною Остріковою.

IMG 1919

 

Дана програма в Україні реалізовується за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН в Україні).

У рамках зустрічі обговорювалися інноваційні напрямки соціальної роботи, можливості участі студентів факультету соціальної роботи в програмі «Молодіжний працівник», а також подальші перспективи студентів та професійні компетенції, які будуть сформовані у молоді після участі в базовому тренінгу. Кожен проект ООН для молоді містить інновації. У проекті молодіжний працівник цим інноваційним інструментом є неформальна освіта.

Анна презентувала структуру базового тренінгу «Молодіжний працівник», яка складається з чотирьох модулів: молодіжна політика; соціальне замовлення; проектний менеджмент та  персональна компетенція.

 IMG 1914

Обов’язковою умовою для всіх учасників базового тренінгу є проходження онлайн тестування, у разі успішного його завершення – учасник отримує сертифікат державного зразка.

Для студентів соціальної роботи запропоновано альтернативний варіант участі – це самостійне опрацювання теоретичного матеріалу через спеціальну платформу, де після успішного проходження, вони зможуть отримати електронний сертифікат також державного зразка. У подальшому це є перепусткою до участі в тренінгу для тренерів та міжнародних програмах обміну.

Також Анною було презентовано ще один інноваційний проект для молоді, який реалізовується ПРООН в Україні – це «МОЯ КАР`ЄРА» – безкоштовне онлайн тестування для вибору майбутньої професії.

Після презентації програм студенти мали змогу поставити запитання. Активність студентів на зустрічі продемонструвала бажання до професійного зростання та самореалізації.

Дякуємо Державному інституту сімейної та молодіжної політики за презентацію інноваційних напрямів у соціальній роботі та наснаження студентів до участі у прогресивних проектах та програмах. Сподіваємося на плідну співпрацю.